Автобіографія


Я, Чухненко Поліна Сергіївна, народилася у найдовший день 1985 року у м.Чернівці. Після закінчення Чернівецького міського ліцею №3 медичного профілю вступила на хімічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Здобувши кваліфікацію магістра хімії, вступила до аспірантури Інституту фізики напівпровідників імені В.Є. Лашкарьова НАН України (м.Київ). З 2011 по 2014р. працювала вчителем хімії, а також заступником директора з навчально-виробничої роботи Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту. У 2013р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Взаємодія нелегованого та легованого CdTe із травильними композиціями (NH4)2Cr2O7 – HHal – органічна кислота» та здобула науковий ступінь кандидата хімічних наук.
З грудня 2014р. працювала на посаді методиста науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. З 2016 по 2018р. працювала на посаді вчителя хімії Чернівецької гімназії №2. З 2018р. працюю на посаді вчителя хімії Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.
З 2015 рокучлен журі Всеукраїнського турніру юних хіміків, член предметної експертної групи з хімії при Івано-Франківському РЦОЯО, учасник предметно-методичної комісії по складанню завдань ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.
З 2018 року – заступник голови журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.


Проблема, над якою працюю в міжатестаційний період: «Формування предметних компетентностей в учнів на уроках хімії згідно нової редакції Державного стандарту»

Педагогічне кредо: Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учня, він – досконалий учитель.



Коментарі

  1. Дякую Вам за високий професіоналізм іпрацездатність. Обожнюю Вас,нехай Вам щастить у всьому і завжди.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую за такі приємні слова!

      Видалити
    2. Так тримати планку і не зменшувати заборонну зону провідності твердих тіл!

      Видалити
  2. Завдяки Вашим доброзичливим "імпульсам" дійсно перейдеш у зону провідності))) Дякую!

    ВідповістиВидалити
  3. Доброго дня, хотілось би почути Вашу думку щодо ЗНО з хімії цього року- 2021.
    Дякую!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Вважаю, що ЗНО з хімії спростили цього року і пороговий бал міг би бути і вищим. Однак є питання, що зовсім не сподобались, до прикладу, із натрій фенолятом....

      Видалити
    2. Доброго дня, цілком погоджуюся з Вашою думкою, не всі питання коректні,які би дійсно визначали рівень та якість знань абітурієнтів. Бажаю гарного дня та успіхів Вам.

      Видалити
  4. Доброго дня, я на Вашому сайті. Скажіть,будь ласка, чи будуть методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу з хімії у2021/2022н.р.?Дякую.
    Чи все залишається на рівні минулого н.р.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Лист МОН від 22.09.2021 №1/9-482 або за покликанням https://polynachukhnenko.blogspot.com/p/blog-page_49.html

      Видалити
  5. Так, мають бути. Зазвичай їх оприлюднюють у 20-х числах серпня. Як тільки з'являться, то будуть у мене на сайті у розділі "Нормативно-правове забезпечення".

    ВідповістиВидалити
  6. Дякую, за інформацію. Зі святом Вас!!!

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Геліантус-учитель 2020